Tartlane sai medali mudellennu MK-etapilt

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Janar Sell valmistab mudelit ette võistlusstardiks.
Janar Sell valmistab mudelit ette võistlusstardiks. Foto: Erakogu.

Tartu Mudellennuklubi esindus naasis võistlusreisilt Rootsi, kus Lõuna-Rootsi väikelinna Rinkaby lähistel osaleti kahel järjestikusel MK etapil vabalennu mudelitele.

Osaleti purimudelite F1A klassis, mis on tartlastele läbi aegade olnud üheks edukamaks. Seekord oldi edukamad Rootsi MK etapil, kus parimana saavutas TÜ üliõpilane Janar Sell pronksmedali. Märkimist väärib ka Tambet Lepa  8. koht. Juunioride arvestuses saavutas tubli 5. Koha Mikk-Kaspar Vahtra (Kivilinna Gümnaasium).

Samas järgnenud Taani MK etapil nii edukad enam ei oldud. Siiski teenisid MK punkte nii Sell kui ka Lepp vastavalt 7. ja 12.kohaga.Osavõtjaid oli mõlemal etapil 38.  MK sarja üldarvestuses tõusis Sell kõrgele 22.kohale. Sarja üldtabelis on punkte teeninud kokku 311 sportlast.